برترین مدیر گیلان در سال ۱۳۹۳ از دید کاربران خزرآنلاین معرفی شد

اختصاصی/خزرآنلاین: کاربران خزرآنلاین در یک نظرسنجی ۱۶ روزه مدیر برتر سال ۱۳۹۳ را در گیلان انتخاب کردند.

کاربران خزرآنلاین با شرکت در نظرسنجی انتخاب مدیر برتر سال ۱۳۹۳ از میان گزینه موجود در نظرسنجی، پروفسور انوش برزیگر رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان را به عنوان برترین مدیر در بین دستگاه های اجرایی استان در سال ۱۳۹۳ انتخاب کردند.

IMG_001s8-1-1024x682

 

پروفسور انوش برزیگر، رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان، متولد ۱۳۲۶ در صومعه سرا است. وی تحصیلات ابتدائی را در کسماء‌ گذراند. متوسطه و دبیرستان را در صومعه سرا و رشت به پایان رساند. دکتر برزیگر سپس در رشته پزشکی دانشگاه ملی سابق پذیرفته شد و تحصیلات خود را در رشته  تخصص داخلی، قلب، در دانشگاه ملی سابق ( شهید بهشتی) ادامه داد و با مدرک فوق تخصص  قلب از دانشگاه شهید بهشتی فارغ التحصیل شد.

دکتر برزیگر در سال ۱۳۶۵ با مرتبه استادیاری به استخدام دانشگاه علوم پزشکی گیلان درآمد. وی یکی از بنیان گذاران دانشگاه علوم پزشکی گیلان بوده و هشت سال سمت معاون آموزشی، پژوهشی و تحصیلات تکمیلی را عهده دار بود.

 گفتنی است دکتر برزیگر در نظرسنجی ۱۶ روزه خزرآنلاین از میان ۴۳۸۷۶ رای اخذ شده، ۵۵ درصد آرا معادل ۲۴۱۳۲ رای را به خود اختصاص داد تا به عنوان برترین مدیر دستگاه های اجرایی استان گیلان در سال ۹۳ شناخته شود.

Bookmark the پیوند یکتا.

نظرات بسته شده است.