۱۳۹۳-۰۸-۱۷: گزارش انتخابات انجمن متخصصین پوست استان گیلان

انتخابات انجمن متخصصین پوست استان گیلان با حضور اکثریت اعضاء صبح روز پنج شنبه مورخه ۱/۸/۹۳ در محل سازمان نظام پزشکی شهرستان رشت برگزار شد . دراین جلسه ابتدا آقای دکتر ابوالقاسم پیروزی رئیس مجمع  انجمن های علمی و تخصصی استان گیلان طی سخنانی بر ضرورت تشکیل و فعالیت قانونمند  انجمن های علمی تخصصی در راستای  دفاع از حقوق صنفی تاکید نمود و سپس همکاران حاضر در جلسه در رابطه با فعالیت انجمن به اظهار نظر پرداختند. پس از اعلام کاندیدا توری  همکاران، انتخابات انجمن با رای مخفی به عمل آمد که پس از شمارش آراء آقایان دکتر امید زرگری ،دکتر عباس درجانی ،دکتر حجت افتخاری ،دکتر سعید عباسی معین ، سرکار خانم دکتر هاله ختائی به عنوان اعضای اصلی و آقای دکتر مرتضی قربانزاده به عنوان عضو علی البدل هیئت مدیره ، آقای دکتر اسماعیل اکبری به عنوان بازرس اصلی و آقای دکتر نورمحمد بصری به عنوان بازرس علی البدل  انتخاب شدند .
در اولین جلسه هیئت مدیره این انجمن که در تاریخ ۱۴/۸/۹۳ برگزار شد، دکتر امید زرگری به عنوان رییس انجمن پوست استان گیلان انتخاب شد. همچنین دکتر عباس درجانی در سمت دبیر انجمن و دکتر سعید عباسی معین بعنوان خزانه دار انتخاب گردیدند.
در این جلسه، ضمن تاکید بر ارتقای علمی اعضای انجمن قرار بر این گردید که اعضای انجمن در جهت افزایش آگاهی مردم استان گیلان در مورد بیماریهای پوست و روشهای علمی زیبایی نیز فعال باشند. در این راستا تصمیم بر آن شد تا ضمن ارتباط بیشتر با رسانه ها، جلسات منظم علمی در اشکال مختلف با حضور سخنرانان مجرب برگزار شود.

دکتر امید زرگری
رییس انجمن پوست استان گیلان

Bookmark the پیوند یکتا.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *